Softbank wprowadził do oferty rozwiązania brytyjskiej firmy Financial Objects

W ofercie Softbanku pojawiła się seria produktów ActiveBank 2000 brytyjskiej firmy Financial Objects, skierowana na rynek bankowości i finansów. System ActiveBank składa się z trzech integralnych mod...

W ofercie Softbanku pojawiła się seria produktów ActiveBank 2000 brytyjskiej firmy Financial Objects, skierowana na rynek bankowości i finansów.

System ActiveBank składa się z trzech integralnych modułów przeznaczonych do obsługi poszczególnych obszarów działalności banków. Pierwszym z nich jest ActiveBank Retail, wspomagający działalność detaliczną. Przeznaczony jest on do zarządzania rachunkami i relacjami z klientami, realizacji przelewów, kredytów i systemów informacji zarządczej oraz obsługi kanałów dystrybucji usług, takich jak oddziały, filie, centra informacji, bankomaty czy Internet. Moduł ten jest dostępny w polskiej wersji językowej.

Drugim elementem systemu jest ActiveBank e-Banking. Składa się on z aplikacji ActiveBank Internet Banking, pozwalającej na świadczenie usług za pośrednictwem sieci extranet i Internet, oraz ActiveBank Virtual Banking, dającej możliwość korzystania z funkcji bankowości detalicznej i inwestycyjnej instytucjom nie posiadającym struktury oddziałowej.

Trzecim modułem jest ActiveBank Treasury, rozwiązanie wspomagające obsługę transakcji skarbowych, integrujące wszystkie czynności związane z operacjami skarbowymi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200