SmartDBA Recovery Management BMC Software

Firma BMC Software udostępniła narzędzie do tworzenie kopii zapasowych i odtwarzania baz danych - SmartDBA Recovery Management, działające w oparciu o reguły polityki.

SmartDBA Recovery Management rozszerza możliwości zarządzania tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem danych SQL-BackTrack, wzbogacając je o mechanizmy scentralizowanego zarządzania działające w oparciu o reguły polityki. Możliwość scentralizowanego zarządzania pozwala w spójny sposób planować, monitorować i zarządzać tworzeniem kopii zapasowych i odzyskiwaniem baz danych z poziomu pojedynczej konsoli.

SmartDBA Recovery Management umożliwia m.in.: monitorowanie poprawności procesów zabezpieczania i odtwarzania wielu baz danych na jednym ekranie; określanie progów i alarmowania pod kątem spełnienia wymagań określonych umowami SLA; a także zbieranie danych na poziomie przedsiębiorstwa, umożliwiające dostosowanie procesów zabezpieczania i odzyskiwania danych do istniejących trendów.

Zobacz również:

  • Freeform - aplikacja, dzięki której praca z plikami graficznymi nabiera nowego wymiaru
  • ChromeOS otrzyma lepszą integrację z pakietem Microsoft 365
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200