Słuchawki w sam raz do playera MP3

Firma Logitech wychodząc naprzeciw rosnącej popularności przenośnych odtwarzaczy MP3 poszerza linię swoich produktów o 3 modele zestawów słuchawkowych, zaprojektowanych specjalnie do pracy z urządzeniami przenośnymi.

Wspomniane zestawy to kolejno Logitech Curve Headphones, Logitech Identity Headphones i Logitech Wireless Headphones. O ile pierwsze dwa modele są stosunkowo tanie (ich ceny wynoszą odpowiednio 29,99 i 39,99 USD), to ostatni z wymienionych jest już dość drogi - kosztuje 129,99 USD. Jest to efektem obsługi przez ten zestaw technologii Bluetooth 1.2, dzięki której może przekazywać sygnał audio w odległości nawet do 10 metrów od odtwarzacza.

Słuchawki w sam raz do playera MP3

Nowe słuchawki Logitech - Curve, Identity i Wireless

Logitech Wireless Headphones posiada wbudowany panel kontrolny, ułatwiający "sterowanie" odtwarzaną muzyką, a jedno naładowanie baterii zestawu wystarcza na 8 godzin pracy.

Zobacz również:

  • Słuchawki do pracy zdalnej - na te elementy warto zwrócić uwagę

Zestawy są kompatybilne z wszystkimi odtwarzaczami wyposażonymi w gniazdo słuchawkowe 3,5 mm typu "jack".

Jeśli nie wiecie, jaki odtwarzacz dobrać do wymienionych słuchawek, polecamy Wam lekturę artykułu "Pierwsze polskie odtwarzacze mp3", jaki ukazał się na łamach naszego serwisu.

Więcej informacji: Logitech.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200