Skarbnik dla PDA

Wrocławski Insert wprowadza do sprzedaży kieszonkową wersję aplikacji do kontroli wydatków i zarządzania budżetem. Oprogramowanie będzie wkrótce dołączane do wybranych komputerów naręcznych z serii iPaq.

Insert rozpoczął sprzedaż kieszonkowej wersji programu Skarbnik przeznaczonego do planowania wydatków i zarządzania domowym budżetem. Przedstawiciele Insertu są zdania, że dzięki rosnącej popularności urządzeń PDA wkrótce nastąpi wzrost zapotrzebowania na tego typu aplikacje. Z oprogramowania w wersji dla palmtopów korzystać mają osoby nie posiadające w danej chwili dostępu do komputera stacjonarnego, np. podczas zakupów w hipermarkecie lub w trakcie służbowych wyjazdów. Skarbnik CE można zainstalować na komputerach naręcznych działających pod kontrolą systemu Windows CE 3.0 lub nowszym.

Wersja programu przeznaczona dla palmtopów kosztuje 50 zł netto. Producent zapowiada, że aplikacja będzie wkrótce dołączana do wybranych komputerów naręcznych z serii iPaq.

Zobacz również:

  • iPad jako komputer - czy to użyteczne narzędzie dla biznesu?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200