Skanowanie klisz

Nowy, wolnostojący (flatbed) skaner firmy X-Ray Scanner Corporation (XRS) o nazwie 6c OmniMedia zapewnia skanowanie z rozdzielczością 600 dpi w dwóch trybach pracy.

Nowy, wolnostojący (flatbed) skaner firmy X-Ray Scanner Corporation (XRS) o nazwie 6c OmniMedia zapewnia skanowanie z rozdzielczością 600 dpi w dwóch trybach pracy. Pierwszy tryb do- stosowany ogólnie odbiciowy rodzaj pracy służący do skanowania treści zapisanej na papierze. Drugi sposób pracy to skanowanie przezroczystości kliszy lub slajdu. Do skanowania przezroczystości specjalne źródło światła przesuwa się zgodnie z głowicą skanującą po przeciwnej stronie kliszy tak, że do głowicy dociera światło po przejściu przez skanowany materiał. Skanery tego typu są dostarczane ze sterownikami i oprogramowaniem graficznym, pracującym na PC i na Macintoshach. Dla tych ostatnich software graficzny, to pełna wersja Photoshop'u firmy Adobe. Skaner 6c OmniMedia jest rozprowadzany w cenie 3500 USD.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200