Simple System V w przemyśle meblowym

Warszawska firma Simple SA podpisała umowę z producentem mebli tapicerowanych, spółką Mebelplast z siedzibą w Olsztynie Kieźlinach. Umowa dotyczy wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie przedsięb...

Warszawska firma SA podpisała umowę z producentem mebli tapicerowanych, spółką Mebelplast z siedzibą w Olsztynie Kieźlinach. Umowa dotyczy wdrożenia systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem - Simple System V.

Zarząd firmy meblarskiej podjął decyzję o zakupie i instalacji trzech grup tematycznych aplikacji Simple System V: Finanse i Księgowość, Obrót Towarowy oraz Majątek Trwały. Prace wdrożeniowe dotyczą również modułu Kadry i Płace pozwalającego usprawnić i uelastycznić proces zarządzania personelem.

Zobacz również:

Częścią wdrożenia będzie integracja przez spółkę Simple oprogramowania Simple System V z niemieckim systemem MBI wykorzystywanym przez Mebelplast SA do obsługi procesów produkcyjnych.

Całość oprogramowania instalowana jest w spółce Mebelplast w oparciu o bazę danych MS SQL v.7.0 oraz system Microsoft Windows 2000 Server.

Planowane zakończenie prac wdrożeniowych oraz start gotowego systemu przewidywane są na 1 stycznia 2002 roku.


TOP 200