Siemens partnerem France Telecom

Siemens ICN ($Information and Communication Networks$) podpisał z France Telecom umowę dot. zakupu przez francuskiego operatora urządzenia Surpass hiS 700.

Siemens ICN (Information and Communication Networks) podpisał z France Telecom umowę dot. zakupu przez francuskiego operatora urządzenia Surpass hiS 700, jako rekomendowanego rozwiązania do budowania autonomicznych węzłów sygnalizacyjnych STP (Signaling Transfer Point) w środowiskach sieciowych dla małych i dużych korporacji.

Kontrakt obejmuje instalację, uruchomienie oraz zarządzanie elementami sieci za pomocą systemu NetManager oraz jego aplikacji pomocniczych, takich jak narzędzia do zarządzania sygnalizacją SS7 oraz do dokonywanie pomiarów statystycznych.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Architektura platformy Surpass służy do tworzenia konwergentnych systemów IP klasy operatorskiej, umożliwiających elastyczne przejście od tradycyjnych sieci ze zwielokrotnieniem z podziałem czasu TDM, do sieci IP. W ten sposób architektura Surpass umożliwia łączenie ze sobą dwóch platform sieciowych - telefonicznej i internetowej.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200