Sieć dla małych i średnich

Poznańska Alma przygotowała wraz z Cisco Systems pakiet rozwiązań sieciowych dla małych i średnich przedsiębiorstw. W jego skład wchodzą usługi budowy infrastruktury LAN, dostępu do Internetu i rozwiązania telefonii IP.

Poznańska Alma przygotowała wraz z Cisco Systems pakiet sieciowy dla małych i średnich przedsiębiorstw. W jego skład wchodzą cztery rozwiązania: Bezpieczny styk z Internetem, Gigabitowe sieci LAN, Bezprzewodowe sieci LAN oraz Kompletne biuro. Oferta Almy umożliwia szybkie wdrożenie systemu zapewniającego bezpieczny dostęp do Internetu oraz stworzenie wydajnej infrastruktury LAN w firmach wykorzystujących do 200 stanowisk komputerowych.

Bezpieczny styk z Internetem, podstawowe rozwiązanie z nowej oferty Almy, polega na instalacji u klienta routera internetowego Cisco 2600 oraz zabezpieczenia typu firewall, realizowanego poprzez urządzenia Cisco PIX Firewall. W pakiecie Kompletne biuro integrator oferuje klientom wdrożenie systemu zapewniającego dostęp do Internetu i możliwość komunikacji głosowej z wykorzystaniem technologii VoIP. Rozwiązanie stosuje routery VoIP serii 2600, przełączniki sieciowe Catalyst 3524 oraz nowe telefony IP Cisco z dużymi wyświetlaczami i XML. Jak utrzymuje Alma, zwrot takiej inwestycji następuje po ok. 18-30 miesiącach.

Zobacz również:

Alma SA od czterech lat posiada tytuł Silver Partner Cisco Systems.

***

Więcej informacji:

http://mis.alma.biz.pl


×