Siebel przejmuje Paragren Technologies

Siebel Systems przejął firmę Paragren Technologies, dostawcę aplikacji automatyzujących marketing. Szczegóły transakcji nie zostały jednak ujawnione. Podstawowym produktem Paragren jest rodzina aplik...

Siebel Systems przejął firmę Paragren Technologies, dostawcę aplikacji automatyzujących marketing. Szczegóły transakcji nie zostały jednak ujawnione.

Podstawowym produktem Paragren jest rodzina aplikacji One-By-One, zawierająca narzędzia do eksploracji danych, analiz, pozyskiwania i utrzymywania klientów oraz narzędzia do prowadzenia marketingu w czasie rzeczywistym. System pozwala na przetwarzanie danych pochodzących z różnych źródeł jako całości.

Siebel Systems, specjalizujący się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kontaktami z klientami (CRM), dzięki przejęciu zamierza zwiększyć funkcjonalność własnego oprogramowania marketingowego, głównie dzięki połączeniu go z systemem marketingowych baz danych Paragren. Ma to umożliwić użytkownikom dostęp do odpowiednich danych i komunikację z klientami za pomocą poczty elektronicznej, faksu, stron WWW czy telefonu.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200