Sfinks w modelu ASP

Progress Software poinformowała o udostępnieniu przez jej partnera - firmę Info–Kor, systemu finansowo–księgowego Sfinks w modelu ASP.

Progress Software poinformowała o udostępnieniu przez jej partnera - firmę Info–Kor, systemu finansowo–księgowego Sfinks w modelu ASP.

System Sfinks został zbudowany przy wykorzystaniu technologii i narzędzi firmy Progress. Wraz z pojawieniem się na rynku produktu WebClient, Info-Kor postanowił przystosować aplikację do działania w Internecie. Prace nad przygotowaniem aplikacji oraz modelu biznesowego trwały kilka miesięcy. Info-Kor skorzystał z możliwości oferowanych przez Progress Software w ramach programu ASPEN, którego celem jest wspieranie producentów aplikacji wykorzystujących technologię firmy Progress podczas przygotowywania wersji systemów dostępnych w modelu ASP.

Zobacz również:

Nowe aplikacje, dostępne są teraz za pośrednictwem Internetu na zasadzie subskrypcji.

Uruchomiona została wersja demonstracyjna, która dostępna jest na stronie internetowej firmy Info-Kor:http://www.info-kor.com.pl

Według wstępnych szacunków, cena dzierżawy aplikacji na jedno stanowisko będzie wynosić miesięcznie 400 zł dla rozwiązań jednostanowiskowych oraz 350zł za wielostanowiskowe. Cena obejmuje korzystanie z aplikacji bez limitu czasowego, jej utrzymanie po stronie dostawcy, jak również bieżące aktualizacje.

Więcej informacji:

Progress Software Sp. z o.o.

Ul. Płowiecka 1

04-501 Warszawa

tel. (22) 673 10 44


TOP 200