Serwis internetowych ogłoszeń

Zdaniem twórców internetowy serwis www.trader.pl stał się największą w Polsce bazą ogłoszeń od osób prywatnych i firm. Zawiera już ponad 70 tys. ogłoszeń. Strony Trader.pl są odsłaniane ponad milion razy miesięcznie - średnio 50 tys. razy dziennie.

Zdaniem twórców internetowy serwis www.trader.pl stał się największą w Polsce bazą ogłoszeń od osób prywatnych i firm. Zawiera już ponad 70 tys. ogłoszeń. Strony Trader.pl są odsłaniane ponad milion razy miesięcznie - średnio 50 tys. razy dziennie.

Internetowa strona www.trader.pl to specjalizowany, bezpłatny serwis ogłoszeniowy służący do wzajemnego kontaktowania osób prywatnych oraz osób prywatnych i firm w celu zawierania transakcji kupna, sprzedaży i zamiany. Strona zawiera także artykuły, zestawienia i poradniki pomagające w podjęciu decyzji o zakupie konkretnego produktu. Wiele oferowanych produktów można obejrzeć na zdjęciach.

Ogłoszenia serwisu Trader.pl są zgromadzone w 10 kategoriach - komputery, motoryzacja, nieruchomości, praca, rozrywka, biznes, elektronika i AGD, turystyka, maszyny, ogłoszenia różne. Pochodzą one z gazet „Auto Biznes” i „Auto-Bit”, których Tarder.pl jest właścicielem, „Giełdy Dolnośląskiej” (na podstawie umowy partnerskiej) oraz od firm i osób prywatnych odwiedzających serwis. Ogłoszenia z gazet ogłoszeniowych są aktualizowane raz w tygodniu (wraz z publikacją nowych wydań wymienionych tygodników). Użytkownicy Internetu wybierają dowolny okres emisji swojego ogłoszenia (1-6 tygodni). Po upływie określonego czasu ogłoszenie jest automatycznie usuwane z bazy. Użytkownik ma również możliwość samodzielnego skasowania ogłoszenia, jeśli wcześniej sprzedał towar, lub zmiany okresu emisji.

Poszukiwanie interesującego towaru lub usługi na stronie Trader.pl odbywa się za pomocą wyszukiwarki. Można precyzyjnie zawęzić jego cel, określając pojedynczo lub jednocześnie wiele parametrów – np. województwo, cena, producent. Rezultatem jest lista artykułów wraz z adresami kontaktowymi do ich właścicieli. Dzięki technologii zdjęć Ipix wnętrza wybranych nieruchomości można wirtualnie „zwiedzać” na własnym komputerze.

Trader.pl jest częścią światowego lidera w dziedzinie ogłoszeń drobnych - Trader.com - właściciela 242 tytułów prasowych i 47 serwisów internetowych w 17 krajach świata. Od marca br. Trader.com jest notowany na giełdzie paryskiej oraz NASDAQ. W Polsce serwis Trader.pl działa od listopada 1999.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200