Serwis internetowy dla małych firm

Na początku lipca dwójka studentów Uniwersytetu Gdańskiego uruchomiła Internetowe Centrum Biznesu PREETAR.COM.Oferta jest adresowana przede wszystkim do właścicieli małych i średnich firm.

Na początku lipca dwójka studentów Uniwersytetu Gdańskiego uruchomiła Internetowe Centrum Biznesu PREETAR.COM (http://www.preetar.com ). W zamyśle założycieli ma to być bezpłatny internetowy serwis, z którego mogą korzystać wszystkie firmy pragnące w jakiś sposób zaistnieć na internetowym rynku. Oferta jest adresowana przede wszystkim do właścicieli małych i średnich firm.

Serwis umożliwia zarejestrowanym firmom umieszczanie ofert kupna lub sprzedaży swoich produktów na giełdzie towarowej. Za pośrednictwem formularzy można kontaktować się z oferentami i zadawać im dodatkowe pytania dotyczące ich ofert jak i składać zamówienia.

Zobacz również:

  • Kod źródłowy WWW sprzedany
  • Klasyczne Google Sites będzie działać do początku grudnia

Istnieje możliwość korzystania z internetowego katalogu firm i zebrania podstawowych informacji dotyczących żądanej firmy lub kilku firm z żądanej branży.

Na stronie dostępna jest również Internetowa baza przetargów, gdzie każdy użytkownik serwisu może zarówno umieszczać, jak i przeglądać spis przetargów. Istnieje także możliwość składania zapytań ofertowych, które są wysyłane do wszystkich firm z wybranej przez użytkownika branży.

Korzystanie z serwisu wymaga posiadania własnego konta poczty elektronicznej. Konieczne też jest uprzednie zarejestrowanie się w serwisie.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200