Serwis Expander.pl powiększa ofertę produktów finansowych

Expander.pl poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowych produktów finansowych, które można kupować przez Internet. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mają teraz możliwość uzyskania kredytu m...

Expander.pl poinformował o wprowadzeniu do swojej oferty nowych produktów finansowych, które można kupować przez Internet. Za pośrednictwem serwisu użytkownicy mają teraz możliwość uzyskania kredytu mieszkaniowego, oferowanego przez Deutsche Bank, kredytu hipotecznego i kredytu budowlano-hipotecznego, oferowanego przez RHEINHYP BRE Bank Hipoteczny SA. Oferta Expandera poszerzyła się również o możliwość otworzenia konta osobistego w m-Banku oraz zakupienia przez sieć ubezpieczenia domu lub mieszkania w Towarzystwie Ubezpieczeniowym Cigna STU. Użytkownicy oszacowują optymalną dla siebie wysokość kredytu lub składkę ubezpieczeniową, następnie Expander kontaktuje ich z przedstawicielem banku lub firmy oferującej polisy ubezpieczeniowe.

Już w styczniu na stronach Expander.pl udostępniono 11 kredytów budowlanych i mieszkaniowych, oferowanych przez LG Petro Bank SA, GE Bank Mieszkaniowy SA i Bud Bank SA. Jak zapewniają przedstawiciele firmy, w ciągu pierwszych tygodni od zaoferowania tego typu usług z możliwości ich nabycia skorzystało już kilkuset użytkowników. Serwis utrzymuje, że w najbliższym tygodniu zaoferuje również kredyty innych instytucji.

Zobacz również:

  • Apple ujednolica procedury serwisowe dla iPhone 14
  • Wirusy na Androida - popularne i niebezpieczne zagrożenia

"Zainteresowanie nabywaniem tych produktów na naszych stronach dowodzi, że internauci są gotowi korzystać z Internetu nie tylko przy realizacji bardzo prostych i popularnych już w Polsce finansowych usług internetowych, jak np. obsługa konta osobistego za pośrednictwem Internetu. Doświadczenie ostatnich tygodni wskazuje, że przez Internet można oferować użytkownikom także bardziej skomplikowane produkty" - powiedział Jarosław Augustyniak, wiceprezes Expandera.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200