Seminaria webowe APC

Polski oddział firmy American Power Conversion (APC) rozpoczyna bezpłatne szkolenia oparte na technologii WWW, które będą realizowane w trybie on-line. Uruchamiając WEB Seminaria, APC chce dostarczyć użytkownikom niezbędnych informacji w zakresie rozwiązań zasilania awaryjnego.

W ramach planowanego cyklu szkoleń firma APC uruchomi do końca bieżącego roku 10 seminariów. Każde będzie odbywać się na żywo w czwartki o godzinie 10 rano. Pierwsze seminaria kierowane są do klientów końcowych, a w najbliższym czasie planowane są również seminaria adresowane do reselerów. Wszystkie szkolenia będą cyklicznie powtarzane.

Szkolenia obejmą między innymi następujące zagadnienia: rozwiązania APC dla sieci LAN i serwerowni, integracja zasilaczy UPS z systemem informatycznym oraz najnowsze systemy zasilania awaryjnego stosowane w centrach danych (InfraStruXure). Czas trwania jednego szkolenia wynosi 40 minut.

Jest to kolejna w tym roku inicjatywa polskiego oddziału korporacji związana z edukacją na temat technologii i rozwiązań APC. W ramach tego projektu w lutym br. ukazało się kompendium wiedzy o sieciach: „Zasilanie systemów informatycznych” - przygotowane we współpracy z redakcją "NetWorld", a od marca do maja odbyło się 13 bezpłatnych seminariów dla firm reselerskich w 12 miastach Polski, w których udział wzięło ponad 400 osób.

Pierwsze z zaplanowanych szkoleń, noszące tytuł „Zasilacze awaryjne dla serwerów i sprzętu sieciowego”, odbędzie się 17 czerwca. Kolejne (Infrastruktura fizyczna dla serwerowni i centrów danych) odbędzie się tydzień później, 24 czerwca. Podczas każdego ze szkoleń, wśród uczestników rozlosowana zostanie torba z akcesoriami do notebooka – APC TravelPower Case.

Dokładne informacje o szkoleniach i sposobie rejestracji znajdują się na witryniehttp://www.apc.pl .

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200