Sega i Valve rozszerzyły swoją umowę

Dwie duże firmy związane z grami, Sega i Valve Corporation, zacieśniły współpracę związaną z dystrybucją gier poprzez system Steam. Już niedługo pojawi się w nim dużo nowych tytułów.

Sega i Valve rozszerzyły swoją umowę
Sega, najwyraźniej zachęcona rezultatami, postanowiła znacząco rozszerzyć ofertę swoich tytułów wydawanych poprzez Steam. Jeszcze w grudniu gracze będą mogli nabyć w ten sposób Universe at War: Earth Assault i The Golden Compass.

To jednak nie wszystko. Oprócz tego w systemie Steam znajdą się także takie pozycje jak Sega Rally Revo, Sega Revo, Worldwide Soccer Manager czy Futbol Manager. Dodatkowo firma Sega zapewnia, że za pośrednictwem produktu Valve zobaczymy jeszcze więcej ich gier.

To jednak nie koniec zmian. Otóż Sega postanowiła zreorganizować sposób dystrybucji tytułów, które już są w systemie Steam. Chodzi tu o gry do tej pory dostępne tylko dla klientów Ameryki Północnej. Od teraz produkcje takie jak choćby Medieval II: Total War i Rome: Total War będą dostępne także dla europejskich użytkowników.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200