Security Workshop – HP zaprasza na warsztaty z cyberbezpieczeństwa

Materiał promocyjny Już 14 stycznia odbędą się warsztaty Security Workshop. Na wydarzenie poświęcone projektowaniu nowoczesnego i bezpiecznego środowiska IT zaprasza firma HP.

Cyberbezpieczeństwo to jedno z głównych wyzwań, z którymi dzisiaj musi się zmierzyć każde przedsiębiorstwo czy pracownik IT małej firmy. Urządzenia, szczególnie te mobilne, stanowią potencjalne miejsce wycieku danych i są obszarem zainteresowania hakerów, dlatego powinny zostać objęte należytymi procedurami obsługi i ochrony. Po atakach i doznanych szkodach zawsze chętniej sięgamy po środki zapobiegawcze i przygotowujemy się w odpowiedni sposób zabezpieczając przed powtórką takich incydentów.

Nie czekając jednak na takie okoliczności już teraz warto poznać dostępne mechanizmy ochrony oraz technologie zwiększające bezpieczeństwo danych i przetwarzanych informacji. Uczestnicy warsztatów Security Workshop mogą liczyć na kompleksowy pakiet informacji w tym zakresie oraz łatwych sposobach zapobieganiu cyberatakom.

Specjaliści powiedzą między innymi o bezpieczeństwie w kontekście usług serwisowych i zarządzania infrastrukturą IT. Prelekcje obejmą również prezentację rozwiązań HP wspierających bezpieczeństwo przedsiębiorstwa. Udział w warsztatach jest bezpłatny, a uczestnicy otrzymują certyfikat ukończenia szkolenia.

Rejestracja na wydarzenie jest dostępna pod adresem: Security Workshop