SecureWire zapewnia sieciom LAN bezpieczeństwo

Secure Computing wprowadził do sprzedaży nowy model urządzenia do zarządzania tożsamościami i dostępem do sieci korporacyjnej. Urządzenie o nazwie SecureWire 50 zapewnia pełną integrację z Active Directory, LDAP, RADIUS oraz tokenami SafeWord.

SecureWire zapewnia sieciom LAN bezpieczeństwo
Rozwiązanie zapewnia dostęp zarówno przewodowy, jak i bezprzewodowy, z wewnętrznej sieci, jak również z zewnątrz. Jest to centralne miejsce zarządzania polityką bezpieczeństwa w całej sieci, dające pewność, że wszystkie urządzenia sieciowe posiadają aktualne wersje oprogramowania. Użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp do wybranych zasobów w preferowany sposób, np. przez tunel VPN, jako usługi terminalowe czy też przez aplikację webową.

Nowy model jest przeznaczony dla firm z maksymalnie 50 jednocześnie pracującymi użytkownikami. Przepustowość urządzenia to 100 Mb/s, podczas gdy szybkość analizowania pakietów wynosi 100 operacji na sekundę, a liczba dostępnych połączeń SSL to 1000.

Zobacz również:

  • Ten alert bezpieczeństwa adresowany jest do firm posiadających rozwiązania Cisco

Cena detaliczna (netto) urządzenia - 19 995 USD. Użytkownik może zamówić moduł rozszerzający SecureWire 50 do SecureWire 100, którego cena detaliczna netto wynosi również 19 995 USD.

Więcej informacji na temat produktu można znaleźć na stronie polskiego dystrybutora (Alstor).

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200