Schrack Energietechnik oferuje okablowanie strukturalne

Schrack Energietechnik, producent systemów zasilających dla teleinformatyki, wprowadził do swojej oferty system okablowania strukturalnego.

Kompletny system okablowania, oferowany pod nazwą Schrack Energietechnik NetSystem, obejmuje elementy pasywne miedziane i światłowodowe. W ofercie są m.in. kable miedziane kat. 5e, 6 i 7, gniazda RJ45, kable i panele krosowe, kable światłowodowe jedno- i wielomodowe do instalacji zewnętrznych i wewnętrznych, światłowodowe kable i panele krosowe, przełącznice światłowodowe, gniazda światłowodowe (fiber to desk), urządzenia aktywne, szafy 19" naścienne i wolnostojące, koryta i kanały elektroinstalacyjne.

System Schrack Energietechnik NetSytem jest objęty gwarancją 15/20/25 lat.

Producent oferuje również system MMS (Multi Media System) - modularny, uniwersalny i prosty w użyciu system okablowania do integracji transmisji telefonicznej, telewizyjnej i przetwarzania danych. Jest to system kategorii 7, klasy F/600 MHz (wg norm ISO/IEC 11801.2). Panele krosowe z gniazdami MMS do zamontowania w szafie 19" i kablami krosowymi (MMS-RJ45, MMS-RJ11), umożliwiającymi podłączenie do wszystkich standardów okablowania zapewniają uniwersalność systemu. Do jednego gniazda MMS można podłączyć dwa komputery lub cztery telefony. Można także dowolnie mieszać sygnały z sieci komputerowych, telewizyjnych i telefonicznych.

Schrack Energietechnik oferuje ponadto zasilacze awaryjne UPS w technologiach line interactive i online o mocach od 320 do 800 kVA. Oprogramowanie zarządzające dołączane do UPS-a umożliwia kontrolowanie pracy, informuje o aktualnym stanie pracy i zamyka system operacyjny w momencie rozładowania baterii. Dostępne są baterie o żywotności 5 i 10 lat.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200