Scala wprowadza nowy system ERP

Jak utrzymuje firma, iScala 2.1 nie jest tylko kolejną wersją pakietu ERP Scala 5.1. System oparto na nowej architekturze umożliwiającej przedsiębiorstwom łatwą wymianę danych i współpracę z innymi aplikacjami biznesowymi, np. klientów i kontrahentów.

iScala 2.1 nie jest tylko kolejną wersją pakietu ERP Scala 5.1. "Nie chodziło nam o dodanie nowych narzędzi i funkcji, ale o stworzenie nowej architektury systemu, dostosowanej do potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Jest to więc początek całkiem nowej linii produktów w naszej ofercie" - wyjaśnia Mike Burdett, dyrektor generalny Scala Business Solutions.

Roboty i konsole

Projektanci pakietu zmienili w nim praktycznie wszystko. System oparto na nowej architekturze wykorzystującej warstwę pośrednią tzw. managerów. Są to programy czy - jak określają to specjaliści Scali - "roboty biznesowe" przekładające operacje, dokonywane np. przez operatorów, na komunikaty w języku XML. Za pośrednictwem tego formatu trafiają one do serwerów dostępowych, umożliwiających kontakt między systemem iScala a innymi aplikacjami biznesowymi, np. klientów i kontrahentów firmy, która go stosuje.

Zobacz również:

W iScala 2.1 usprawniono także zarządzanie systemem, które może być realizowane z poziomu konsoli administratora. Rozdzielając bazy danych biznesowych od baz systemowych, zwiększono stabilność i bezpieczeństwo pakietu. Projektanci iScali zadbali o wiele ułatwień w pracy systemu. Wprowadzili mechanizmy umożliwiające prowadzenie i otwieranie wielu sesji przez jednego użytkownika, a także usługę inteligentnej dystrybucji dokumentów. Umożliwia ona ich równoległe przetwarzanie, generowanie i rozsyłanie - także w wersji elektronicznej - do wielu odbiorców. Usprawnili też moduł zarządzania drukiem. System jest dostępny w 26 wersjach językowych, w tym polskiej.


TOP 200