Samochód Sony Ericsson

Trzy telefony, zestaw słuchawkowy Bluetooth oraz zdalnie sterowany model samochodu – to nowości Sony Ericsson zaprezentowane podczas imprezy Sony Dreamworld we Francji.

Telefon komórkowy Sony Ericsson Z200 z ekranem wyświetlającym obraz w 4 tys. kolorów i odgrywający 40-tonowe, polifoniczne dźwięki z wymiennymi panelami jest przeznaczony jest głównie dla ludzi młodych. Kolejny telefon - T230 można wyposażyć w zewnętrzny aparat MCA-30. Ten model wyposażono w pięciokierunkowy joystick. Można na nim uruchamiać gry na platformę Mophun.

Najbardziej zaawansowany z nowych modeli to Z600 z wbudowanym aparatem i wyświetlaczem, który może odwzorować 65 tys. barw. Zdjęcie tym aparatem wykonamy poprzez dwukrotne wciśnięcie przycisku umieszczonego na obudowie telefonu. Do modelu Z600 można dołączyć konsolę do gry EGB-10, która przekształca aparat w narzędzie dla graczy.

Bluetooth CAR-100 to model samochodu, który prowadzimy za pomocą telefonu komórkowego obsługującego radiową transmisję „biały kieł”. Dwubiegowym samochodzikiem wielkości pudełka zapałek możemy sterować z odległości do 10 metrów za pomocą klawiatury telefonu albo joysticka.

Telefony i gadźety będą dostępne w czwartym kwartale tego roku.