Sala kinowa HD od Intela

Przez najbliższe 2,5 miesiąca w serwisie Iplex.pl będzie działać wirtualna sala kinowa z filmami w rozdzielczości HD. Użytkownicy będą mogli bezpłatnie oglądać hity filmowe w wysokiej rodzielczości.

Iplex.pl to internetowa wypożyczalnia wideo, uruchomiona w lutym 2008 r. Po dwóch latach funkcjonowania operator usługi zdecydował się na odważny ruch i w lutym 2010 r. umożliwił internautom oglądanie dostępnych w iplex.pl filmów bez żadnych opłat.

Dostęp do filmu uzyskujemy po obejrzeniu reklamy, a następnie po udzieleniu odpowiedzi na zadane po niej pytanie. Filmy nie są przerywane reklamami.

Zobacz również:

  • Stranger Things nie uratowało Netflixa - milion subskrypcji mniej

Aby oglądać filmy nie trzeba również zakładać Konta Użytkownika, chociaż w serwisie istnieje taka możliwość. Streaming wideo (oglądanie filmów na iplex.pl) może zostać przełączony na telewizor.

Filmy nie są pobierane i zapisywane na komputerze lokalnym - pliki przesyłane są strumieniem wideo i gromadzone w pamięci operacyjnej, a odtwarzane w specjalnym odtwarzaczu: Playerze Iplex.

Do połowy stycznia 2011 r. w Iplex.pl będą dostępne w rozdzielczości HD produkcje "sponsorowane" przez Intela, takie jak Labirynt Fauna, Mgła, Lektor, Planet Terror i Hazardzista oraz filmy dla najmłodszych (Niebieski słoń) i miłośników komedii romantycznych (Niania w Nowym Jorku). W przypadku tych pozycji nie trzeba będzie odpowiadać na żadne pytania, tak jak w standardowej procedurze dostępu do zasobów Iplex.pl.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200