STGroup nie będzie finansował portalu YoYo

Spółka nie obejmie kolejnej emisji akcji Internet Idea, wartych 4,6 mln zł. Zarząd STGroup poinformował, że funkcjonowanie portalu YoYo w obecnej formie, nie rokuje szans na jego przetrwanie.

Internet Idea SA nie wyemituje wartych 4,6 mln zł akcji dla STGroup SA. Środki te miały być przeznaczone na dofinansowanie portalu YoYo.pl. Przedstawiciele STGroup poinformowali, że dalsze funkcjonowanie portalu w dotychczasowej formule, nie rokuje szans na jego przetrwanie. Zarząd Internet Idea SA nie przedstawił koncepcji zmiany strategii działania firmy.

Spółce nie udało się również pozyskać inwestora branżowego, do czego przyczynił się niekorzystny klimat inwestycyjny wokół przedsięwzięć internetowych. Na razie nie wiadomo czy brak zaangażowania STGroup w finansowanie Internet Idea oznacza ostateczny koniec portalu YoYo lub nawet całej spółki Internet Idea.

Zobacz również:

  • Data storytelling jako kluczowa umiejętność w podejmowaniu decyzji opartych na danych
  • Polski biznes stawia na chmurę i 5G
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200