SP2 dla Windows XP - jednak później

Kilka dni po tym, jak jeden z przedstawicieli Microsoftu zapowiedział na grudzień 2003 r. udostępnienie drugiego pakietu uaktualnień i poprawek do systemu Windows XP (SP2), koncern wydał "korygujące" oświadczenie. Wynika z niego, że w grudniu udostępniona zostanie jedynie testowa, a nie finalna, wersja Service Packa.

O planach udostępnienie w grudniu Service Packa 2 dla systemu Windows XP informowaliśmy w czwartek -http://www.pcworld.pl/news/60107.html . Okazuje się jednak, że informacje przekazane na Citrix iForum na Florydzie przez Richarda Kaplana z Microsoftu były co najmniej nieścisłe.

Z wydanego przez koncern oświadczenia dowiadujemy się, że w grudniu zostanie udostępniona nie finalna, lecz testowa wersja pakietu uaktualnień. Tej pierwszej możemy spodziewać się najwcześniej w połowie przyszłego roku (bardziej precyzyjnego terminu nie podano, tłumacząc to specyfiką cyklu produkcyjnego).

Zobacz również:

  • Apple celowo zaniedbuje starsze wersje macOS. Brak poprawek dla luk zero-day
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200