SP 8100 DN - nowa drukarka laserowa Gestetner

Na rynku pojawiła się nowa czarno-bała drukarka laserowa firmy Gestetner. SP 8100 DN wyposażona jest w funkcje druku dwustronnego a jej najbardziej charakterystyczna cecha to niskie zużycie prądu.

Model SP 8100 DN to drukarka potrafiąca drukować z prędkością do 45 stron na minutę (w formatach A3 i A4). Urządzenie oferuje także możliwość druku na filii, kopertach i papierach o rozmaitej gramaturze. Z innymi urządzeniami komunikuje się za pomocą portu USB 2.0 i interfejsu Ethernetowego. Czas nagrzewania drukarki to niecałe 22 sekundy, natomiast miesięczny cykl pracy sięga 250000 stron.

W standardzie, na wyposażeniu SP 8100 DN znajduje się także zestaw oprogramowania DeskTopBinder ułatwiający zarządzanie i reprodukcję dokumentów zachowanych w sieci. Oprócz standardowych funkcji drukowania i kopiowania, SP 8100 DN umożliwia także sortowanie czy dziurkowanie dokumentów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200