SNIA edukuje w Warszawie

Druga edycja konferencji edukacyjnej SNIA Europe Academy poświęconej pamięciom masowym odbyła się w Warszawie 9 listopada br. Tradycyjnie eksperci z firm zrzeszonych w SNIA przekazywali teoretyczną i praktyczną wiedzę poświęconą systemom storage.

Podczas spotkania dokonano przeglądu głównych technik związanych z sieciowymi pamięciami masowymi. Konferencję otworzyła prezentacja Jarosława Smulskiego z polskiego oddziału IDC, który przedstawił wyniki badań firmy dotyczące dyskowych pamięci masowych w naszym regionie. Pozostałe prezentacje dotyczyły zagadnień związanych z przyłączaniem pamięci masowych do sieci IP, przyszłości systemów Fibre Channel oraz rozwiązań zarządzania systemami storage i zgromadzonymi danymi.

Pierwsza impreza w ramach SNIA Europe Academy odbyła się w Polsce rok temu. Inicjatywa ta została ogłoszona w czerwcu 2005 r. i jest realizacją misji edukacyjnej organizacji SNIA (Storage Networking Industry Association) - jedynego zrzeszenia skupiającego znakomitą większość producentów, integratorów i ekspertów związanych z pamięciami masowymi.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200