SKK partnerem Apriso

Krakowska spółka SKK zawarła umowę o współpracy z amerykańskim producentem oprogramowania do optymalizacji procesów logistycznych.

Krakowska spółka SKK zawarła umowę o współpracy z firmą Apriso. Ten amerykański producent oferuje oprogramowanie do optymalizacji procesów logistycznych, wykorzystujące system kodów kreskowych. Rozwiązania Apriso integruje się z wykorzystywanymi w przedsiębiorstwach systemami wspomagającymi zarządzanie. Wdrożenie polega na zainstalowaniu odpowiedniego podsystemu kodów kreskowych i oprogramowania pośredniczącego w wymianie danych z systemem ERP. Celem jest przede wszystkim wyeliminowanie konieczności przepisywania danych z papierowych formularzy i opóźnień czasowych oraz uzyskanie jak najbardziej aktualnego odwzorowania stanów magazynowych.

Od dwóch lat w Krakowie działa centrum techniczne Apriso zatrudniające ok. 30 programistów. Amerykańska firma zamierza obecnie szerzej zaistnieć na polskim rynku. SKK została partnerem Apriso ze względu na ponad 10-letnie doświadczenie we wdrażaniu systemów automatycznej identyfikacji danych, opartych na kodach kreskowych.

Zobacz również:

  • KE potwierdza, że dane wymieniane między Europą i Koreą Południową są bezpieczne
  • Polska technologia 5G idzie w świat
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200