SCO i Caldera Systems łączą Unixa i Linuxa

Dział oprogramowania serwerowego Santa Cruz Operation (SCO) i Caldera Systems wystąpiły z programem oferowania wspólnych rozwiązań serwerowych dla systemów Linux i Unix w ramach Otwartej Platformy Internetowej.

Dział oprogramowania serwerowego Santa Cruz Operation (SCO) i Caldera Systems ogłosiły program oferowania wspólnych rozwiązań serwerowych dla systemów Linux i Unix w ramach Otwartej Platformy Internetowej.

(OIP - Open Internet Platform).

Nowa oferta, która została ogłoszona na Forum 2000 objęła pakiet Linux Kernel Personality (LKP) dla UnixWare7 – pierwszą technologię stworzoną z myślą o przeniesieniu UnixWare 7 na rynek aplikacji linuksowych. Rozwiązania serwerowe i usługi współpracujące jednocześnie z Linuksem i Unixem zapewnia komercyjnym użytkownikom i developerom jedną platformę, która może być w pełni skalowana dla potrzeb zarówno pojedynczych klientów jak i największych światowych korporacji oraz centrów danych. Linux Kernel Personality daje systemowi UnixWare7 pełne możliwości Linuksa zachowując przy tym główne zalety Unixa jak skalowalność, niezawodność i klastrowanie. Aplikacje linuksowe mogą być instalowane i uruchamiane na UnixWare7 bez dokonywania żadnych modyfikacji. LKP będzie pracować na poziomie jądra systemu UnixWare7 przez co będzie on niezauważalny dla użytkowników Unixa.

SCO

tel: (22) 659 91 43 w. 507

fax: (22) 658 28 83

www.sco.pl


TOP 200