SAS Forum Polska 2015

Dnia 19 października br. w Warszawie – w hotelu Marriott – odbędzie się konferencja SAS Forum Polska 2015, której tematem będą innowacyjne modele biznesowe stosowane w obszarze usług. Będą na niej omawiane między innymi takie technologie, jak analiza wielkich zbiorów danych, przetwarzanie w chmurze oraz rozwiązania mobilne.

Program konferencji obejmuje dwie równoległe ścieżki: biznesową i technologiczną. Forum Biznesowe rozpocznie sesja plenarna, podczas której o innowacjach i transformacji biznesu w dobie cyfryzacji będą mówić przedstawiciele wiodących firm w Polsce. Następnie odbędą się 3 równoległe sesje tematyczne: Service Innovation, Risk Management oraz Fraud Management. Będą one okazją do zapoznania się z najlepszymi praktykami z rynku polskiego i europejskiego dotyczącymi wykorzystania rozwiązań SAS w różnych branżach i obszarach biznesowych.

Forum Technologiczne będzie natomiast okazją do zdobycia praktycznej wiedzy i inspiracji w zakresie wykorzystania najnowszych osiągnięć analityki w biznesie. Będzie mowa o trendach i nowych kierunkach rozwoju technologii analitycznych z uwzględnieniem takich tematów jak: Big Data, Internet of Things, Cloud Analytics. Zostaną zaprezentowane wydajne i elastyczne rozwiązania dla analityków Big Data, Data Scientist, dla osób odpowiedzialnych za dostarczenie i integrację danych, w tym narzędzia do integracji z Hadoop i analityki wysokiej wydajności. W programie również znajdą się nowości w ofercie SAS.

Zobacz również:

Jednym z patronów medialnym SAS Forum Polska 2015 jest Computerworld. Ze szczegółową agendą oraz listą prelegentów można się zapoznać na stronie konferencji.


TOP 200