SAP udostępnił R/3 dla Linuxa

SAP poinformował o udostępnieniu R/3 - swojego sztandarowego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - w wersji dla systemu operacyjnego Linux. Nową wersję otrzymało już ponad 100 klientów firmy. W ...

SAP poinformował o udostępnieniu R/3 - swojego sztandarowego systemu do zarządzania przedsiębiorstwem - w wersji dla systemu operacyjnego Linux. Nową wersję otrzymało już ponad 100 klientów firmy.

W pierwszej połowie tego roku SAP zamierza przystosować do pracy na platformie linuxowej kolejne aplikacje, w tym SAP Business Information Warehouse i Business-to-Business Procurement.

Pierwsze zapowiedzi na temat przystosowania R/3 dla Linuxa firma ogłosiła przed prawie rokiem, a jego testy rozpoczęły się w sierpniu ub.r.

SAP podpisał także kolejne porozumienie z Red Hat Software, dystrybutorem Linuxa, zobowiązując się do wspierania nowej wersji systemu Red Hat 6.1 Enterprise Version 1.0.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200