SAP prezentuje serwer aplikacji dla platformy mySAP.com

SAP zaprezentował serwer dla platformy mySAP.com. Ma on zawierać wszystkie niezbędne narzędzia programistyczne do tworzenia aplikacji internetowych. W sprzedaży pojawi się on w III kwartale 2000 r. m...

SAP zaprezentował serwer dla platformy mySAP.com. Ma on zawierać wszystkie niezbędne narzędzia programistyczne do tworzenia aplikacji internetowych. W sprzedaży pojawi się on w III kwartale 2000 r.

mySAP.com Application Server zawiera m.in. Internet-Business Framework (IBF), który zapewnia obsługę protokołów HTTP i HTTPS, dokumentów internetowych w formatach HTML i XML oraz wykonywanie po stronie serwera skryptów Javy. IBF umożliwia także korzystanie z portalu mySAP.com Workplace, w tym dostępu do znajdujących się na nim aplikacji, serwisów informacyjnych i usług.

mySAP.com Application Server może zostać zintegrowany z pakietami programistycznymi Microsoft DNA i IBM WebSphere.

W celu zapewnienia jednolitej komunikacji pomiędzy poszczególnymi komponentami serwera zastosowany został - oparty na XML - tzw. Business Connector. Oferuje on bramki do interfejsów SAP BAPI (Business Application Programming Interface), bibliotek xCBL (XML Common Business Library), BizTalk Microsoftu oraz standardów XML opracowanych przez konsorcjum RosettaNet.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200