SAP na platformie Intel Itanium 2

Intel, Microsoft i SAP AG zawarły porozumienie o współpracy, mające na celu zapewnienie klientom dostępu do przedprodukcyjnych wersji rozwiązań SAP R/3 Enterprise oraz SAP Advanced Planner and Optimizer (SAP APO), składników mySAP Supply Chain Management (mySAP SCM), na platformy Intel Itanium 2 z Microsoft Windows Advanced Server Limited Edition (LE) i Microsoft SQL Server 2000 Enterprise Edition (64-bit).

SAP APO LiveCache 7.4 wykorzystuje możliwości procesora Itanium 2 do obsługiwania i adresowania pamięci o wielkich pojemnościach, dzięki czemu oprogramowanie może angażować duże zasoby głównej pamięci operacyjnej na potrzeby wymagających aplikacji, takich jak duże bazy danych, business intelligence, planowanie zasobów przedsiębiorstwa i bazy danych rezydujące w pamięci.

Podbudowę techniczną dla platformy e-biznesowej mySAP.com stanowi oprogramowanie R/3 i mySAP SCM. SAP APO Live Cache jest technologią zarządzania pamięcią, pozwalającą na przetwarzanie w czasie rzeczywistym dużych ilości danych.

Zobacz również:

  • Apple rozważa rezygnację z chińskiego poddostawcy podzespołów
  • Polska technologia 5G idzie w świat

Zainteresowani użytkownicy mogą ubiegać się o uzyskanie dostępu do rozwiązań SAP R/3 Enterprise lub SAP APO na platformy Intel 64 bit, Microsoft i SAP.

Procedura i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie SAP Service Marketplace (http://service.sap.com ) w sekcji "Quick Link => MICROSOFT".

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200