SAP R/3 w drugim Bahlsenie

Plaut Polska rozpoczęła projekt wdrożeniowy systemu SAP R/3 w firmie Lorenz Bahlsen Snack - World Sp. z o.o. W 1999 r. spółka wdrożyła już ten system w Bahlsen Sweet - drugiej działającej w Polsce spółce grupy Bahlsen.

Plaut Polska rozpoczęła projekt wdrożeniowy systemu SAP R/3 w firmie Lorenz Bahlsen Snack - World Sp. z o.o. Strony podpisały umowę w tej sprawie już w styczniu br. System wdrożony będzie w poznańskiej centrali spółki i zakładach produkcyjnych w Oławie i Skawinie. W pierwszej fazie zaimplementowane zostaną moduły: Rachunkowości Finansowej (FI), Księgowości Majątku Trwałego (FI-AA), Controllingu (CO), Gospodarki Materiałowej (MM) oraz Planowania Produkcji (PP). Zakończenie tej części projektu przewidziano na styczeń 2003 r. W drugim etapie wdrożone zostaną moduły Sprzedaży i Dystrybucji (SD) i Analizy Rentowności (CO-PA).

Plaut Polska w 1999 r. zrealizowała wdrożenie platformy SAP R/3 w produkującej słodkie pieczywo firmie Bahlsen Sweet - drugiej działającej w Polsce spółce Grupy Balsen.

Zobacz również:


TOP 200