SAP R/3 w browarach Grupy Carlsberg

T-Systems Polska kończy trwające od października wdrożenie systemu wspomagającego zarządzanie w trzech browarach Grupy Carlsberg - Bosman Szczecin, Okocim Brzesko i Kasztelan Sierpc.

T-Systems Polska w ramach umowy z Carlsberg Okocim SA, podjął się wdrożenia w trzech browarach wchodzących w skład Grupy Carlsberg systemu wspomagającego zarządzanie przedsiębiorstwem SAP R/3. Implementacja systemu klasy ERP przez T-Systems trwa od października ub.r.

Browary Bosman Szczecin i Okocim Brzesko będą posiadać ujednoliconą funkcjonalność SAP R/3 w zakresie rachunkowości, controllingu, sprzedaży i dystrybucji oraz gospodarki materiałowej. Pierwszy z wymienionych browarów korzystał już z wybranych modułów SAP R/3. W browarze Kasztelan Sierpc nastąpi pełna adaptacja systemu SAP R/3.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

Przygotowanie Grupy Carlsberg do pełnego wykorzystania możliwości SAP R/3 wymagało współpracy 10-cio osobowego zespołu konsultantów ze strony T-Systems i 35 pracowników browarów.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200