SAP Polska podpisał umowę o współpracy z Formus Polska

Obie firmy zamierzają współpracować w zakresie wykorzystania produktów SAP na platformie dostępowej LMDS oferowanej przez Formus Polska.

Formus Polska i SAP Polska podpisały list intencyjny dotyczący wzajemnej współpracy w zakresie dostarczania oprogramowania w ramach usług ASP (Application Services Provisioning). Firmy mają prowadzić wspólne prace zmierzające do wykorzystania produktów SAP na platformie dostępowej Formus Polska.

W ramach podpisanego listu intencyjnego SAP zobowiązał się rekomendować technologię Formus Polska dotychczasowym i przyszłym klientom, zainteresowanym wykorzystaniem jego rozwiązań internetowych. Formus ma zapewnić odpowiednią infrastrukturę techniczną dla tych aplikacji.

Formus Polska stosuje technologię dostępu szerokopasmowego, w tym radiowego (Broadband Wireless Access) pozwalającą na szybki dostęp do Internetu i transmisję danych. Firma zamierza rozszerzyć ofertę o usługi udostępniania klientom przestrzeni dyskowej (tzw. hosting), a także transmisję głosu i video.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200