SAP HR w ubezpieczeniach

Spółki wchodzące w skład Grupy Zurich Polska rozpoczęły korzystanie z systemu do zarządzania kadrami SAP Human Resources. Dzięki temu oprogramowaniu 300 pracowników towarzystw ubezpieczeniowych i emer...

Spółki wchodzące w skład Grupy Zurich Polska rozpoczęły korzystanie z systemu do zarządzania kadrami SAP Human Resources. Dzięki temu oprogramowaniu 300 pracowników towarzystw ubezpieczeniowych i emerytalnego może sprawdzać stan swoich comiesięcznych poborów w Intranecie.

Od listopada 2001 r. pracownicy spółek Grupy Zurich Polska nie odbierają w kadrach dokumentów wykazujących poziom ich miesięcznych zarobków. Do wglądu poprzez Intranet zostały przygotowane pensje pracowników od 1999 r., czyli od momentu uruchomienia rozwiązań SAP w firmie Zurich. Zainstalowanie systemu nie pociągało za sobą konieczności instalowania dodatkowej infrastruktury informatycznej.

Zobacz również:

  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
  • Microsoft Office 365 - lista wersji, najważniejsze zmiany dla biznesu

W Polsce Grupa Zurich tworzy dwie firmy ubezpieczeniowe: Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń SA i Zurich Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie SA oraz towarzystwo emerytalne Zurich PTE SA.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200