S&T partnerem Update Software

Spółki zawarły umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i wsparcia technicznego systemów klasy CRM w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. S&T Polska będzie oferować swoim klientom najnowszą wersję systemu marketing.manager CRM.

Spółki zawarły umowę o współpracy w zakresie sprzedaży i wsparcia technicznego systemów klasy CRM w regionie Centralnej i Wschodniej Europy. Na mocy zawartej umowy również S&T Polska będzie oferować swoim klientom oprogramowanie austriackiego producenta. Firma skupi się na promocji najnowszej wersji systemu „marketing.manager CRM”. Modułowy system obsługuje zarządzanie kontaktami, organizację i podział zadań zespołów sprzedaży, zarządzanie kampaniami, obsługuje proces zamówień i zgłoszeń serwisowych. marketing.manager zapewnia także integracje z aplikacjami call centre i korporacyjnymi portalami. Update Software rozwija system także w wersjach branżowych (np. dla instytucji finansowych).

Lokalnymi partnerami Update Software AG są także Plaut Polska i warszawska spółka atVANTAGE. W Polsce z systemu korzystają m.in. Reemtsma, Alcatel czy Baumit.

Zobacz również:


TOP 200