Rynkowe nowości Xeroxa

Firma Xerox wprowadziła do sprzedaży nowe drukarki i urządzenia wielofunkcyjne dla użytkowników indywidualnych oraz małych i dużych grup roboczych.

Phaser 3100MFP -

to wielofunkcyjne urządzenie łatwe w obsłudze, posiadające między innymi funkcję skanowania do e-mail oraz funkcję o nazwie Optical Character Recognition, która umożliwia zamianę papierowych dokumentów w edytowalne pliki elektroniczne. Urządzenie wyposażono w złącze USB sieci bezprzewodowej, które umożliwia połączenie z cyfrowym telefonem bezprzewodowym. Dzięki takiemu rozwiązaniu oba urządzenia mogą być używane jednocześnie. Phaser 3100 MFP pracuje z prędkością 21 stron A4 na minutę i ma niskie koszty eksploatacji.

Cena urządzenia dla klienta końcowego kształtować się będzie na poziomie 549 zł brutto w wersji podstawowej oraz 699 zł brutto w wersji rozbudowanej. Produkt objęto dwuletnią gwarancją.

Rynkowe nowości Xeroxa

Phaser 3250

Phaser 3250 -

to kompaktowa drukarka z możliwością druku dwustronnego, dedykowana użytkownikom indywidualnym oraz małym grupom roboczym. Dostępna jest również w wersji z kartą sieciową. Drukarka pracuje z prędkością 28 stron A4 na minutę.

Standardowa gwarancja wynosi 24 miesiące.

Phaser 3600 -

to urządzenie drukujące 38 stron A4 na minutę, które obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa druku oraz dodatkowo może zostać wyposażone w funkcję druku dwustronnego i pracy w sieci. Wbudowany serwer www Centreware Internet Services pozwala zdalnie skonfigurować urządzenie, zainstalować i zarządzać.

Sugerowana cena od 1699 zł brutto.

Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.

Rynkowe nowości Xeroxa

Phaser 3600

Phaser 3635MFP -

urządzenie pracuje z prędkością 35 stron na minutę w formacie A4 i obsługuje zaawansowane funkcje bezpieczeństwa takie jak: moduł usuwania (nadpisywania) danych, szyfrowanie danych, czy narzędzia służące do weryfikacji dostępu do urządzenia. Dodatkowo urządzenie wyposażono w najnowsze rozwiązania z zakresu skanowania oraz pracy w sieci. Po raz pierwszy w urządzeniu A4 zastosowano typ interfejsu użytkownika, charakterystyczny dla urządzeń formatu A3. Oznacza to, że Phaser 3635MFP może obsługiwać takie aplikacje jak: Equitrac (księgowość), Omtool (faksowanie) i Nuance X-Solutions (skanowanie).

Produkt objęto roczną gwarancją. Ceny urządzenia w zależności od wyposażenia

i konfiguracji zaczynają się od 3 699 zł brutto dla klienta końcowego.

Work Centre 5016 i WorkCentre 5020 -

urządzenia polecane są małym i średnim przedsiębiorstwom. Drukują z prędkością, odpowiednio 16 i 20 stron A4 na minutę i są wyposażone w procesor 400MHz oraz tacę o pojemności do 800 kartek. WorkCentre 5020 obsługuje funkcje Power Safe oraz Toner Save, które pozwalają kontrolować zużycie energii i tonera. Dodatkowa funkcja "ID Card Copy" umożliwia jednoczesne kopiowanie dwóch stron dokumentu na jednej stronie, co przydaje się szczególnie podczas kopiowania dokumentów tożsamości.

Rynkowe nowości Xeroxa

WorkCentre 5020

Cena urządzeń będzie znana w połowie czerwca. Produkty objęto dwuletnią gwarancją.

WorkCentre 5225/5230 -

to modułowe i łatwe w zarządzaniu kombajny, wyposażone w platformę Xerox EIP (Extensible Interface Platform). Urządzenia zaopatrzono w funkcje bezpieczeństwa, np.: zabezpieczone hasłem skanowanie, moduł usuwania (nadpisywania) danych z dysku twardego oraz szyfrowanie danych. Drukują z prędkością, odpowiednio 25 i 30 stron A4 na minutę. Rozbudowane funkcje skanowania, drukowania i faksowania mogą zostać dodane na życzenie klienta.

Ceny podstawowych konfiguracji wynoszą: WorkCentre 5225 - 6999 zł brutto, WorkCentre 5230 - 7599 zł brutto dla klienta końcowego.

Urządzenia posiadają 1 rok gwarancji w miejscu instalacji.

Więcej informacji - www.office.xerox.com/multifunction-printer/multifunction-under-30ppm/workcentre-5225/plpl.html

Phaser 5550 -

drukarka dedykowana jest średnim i dużym grupom roboczym, która współpracuje z oprogramowaniem PhaserSMART - narzędziem służącym do diagnozowania i usuwania problemów on-line. Phaser 5550 drukuje do 50 stron A4 na minutę (50 obrazów na minutę przy druku dwustronnym).

Rynkowe nowości Xeroxa

Phaser 5550

Cena detaliczna podstawowej konfiguracji wynosi 6999 zł brutto.

Drukarka posiada w standardzie 24 miesiące gwarancji w miejscu instalacji.

Więcej informacji - www.office.xerox.com/printers/laser-printers/phaser-5550/plpl.html


TOP 200