Rusza ranking wydajności naszych pecetów

Jak szybki jest twój pecet? Podejmij wyzwanie i przetestuj swój komputer! Uruchamiamy serwis "testuj.pcworld.pl" w którym sprawdzisz wydajność pecetów czytelników PC World i komputerów redakcji. Umieść swoje wyniki 3DMarka06 i PCMarka05. Sprawdźmy który pecet jest najszybszy, dowiedzmy się przy tym na jaką wydajność można liczyć dysponując określoną konfiguracją.

Testy wydajności zawierają element rywalizacji. Każdy chciałby mieć jak najwydajniejszy komputer, lecz problem pojawia się w momencie rzetelnej oceny tej wydajności. Konstruując w zaciszu domowym "maszynę marzeń", trudno stwierdzić, czy jest szybsza niż pecety innych użytkowników.

Rusza ranking wydajności naszych pecetów

Strona startowa serwisu testuj.pcworld.pl. Znajdziecie na niej odnośniki do opisów benchmarków jakich używamy podczas testów, jest na niej również ranking najwydajniejszych PC

Proponujemy wspólne tworzenie rankingu wydajności komputerów. Przetestuj swego "blaszaka", rezultaty testów umieść na naszej stronie i sprawdź, jakie wyniki uzyskali inni. Dzięki naszemu rankingowi skonfrontujesz wydajność swojego peceta z konkurentami, a wzajemna wymiana doświadczeń pozwoli Ci usprawnić maszynę.

Zobacz również:

Rusza ranking wydajności naszych pecetów

Tabela wyników daje dostęp do szczegółowych informacji na temat rezultatów testów i składników poszczególnych konfiguracji. Wyniki można sortować. Zestawy można oceniać, a całość okraszać własnymi komentarzami

Wejdź na stronęhttp://testuj.pcworld.pl . Testuj już dziś. Pokaż innym siłę swojego peceta.

Rusza ranking wydajności naszych pecetów

Każdy zestaw zawierać powinien szczegółowy opis zainstalowanych w nim komponentów

Aktualnie najlepsze wyniki w rankingu ma nasz redakcyjny komputer będący platformą testową dla kart graficznych. Pecet bazujący na procesorze Intel Core 2 Extreme QX6700 wyposażony jest w kartę graficzną Asusa z GPU GeForce 8800 GTX chłodzoną cieczą.

Rusza ranking wydajności naszych pecetów

Krótka charakterystyka benchmarków oraz programu, który mniej zaawansowanym pozwala w prosty sposób zidentyfikować komponenty zamontowane w komputerze

Zapraszamy do zabawy

Aktualizacja: 18 października 2007 10:00

W naszym rankingu wydajności pecetów dodaliście już wyniki 210 zestawów komputerowych. Cieszymy się, że zabawa się Wam spodobała i liczymy iż wkrótce osiągniemy wynik czterocyfrowy, który pozwoli na stworzenie platformy, która pozwoli szybko zorientować się jaką wydajnością dysponuje Wasz pecet w stosunku do innych komputerów. W rankingu zlazły się także wyniki notebooków.

Aktualnie na czele tabeli w kategorii PCMark05 znajduje się zestaw użytkownika Mati2456, którego wynik to 19597 pkt. Komputer ten wyposażony jest w procesor Intel Core 2 Duo E6550 podkręcony do 3,0 GHz. Z kolei w renkingu 3DMark06 przewodzi użytkownik devom z zestawem wyposażonym w czterordzeniowy procesor Core2Quad QX 6850 i dwie karty MSI 8800 Ultra dodatkowo przetaktowane do częstotliwości 660/1150 MHz (rdzeń GPU/pamięci). Jego wynik to 24000 pkt.


TOP 200