Rusza portal Agory

Po roku przygotowań wydawca Gazety Wyborczej umożliwił publiczne testowanie swojego portalu internetowego. Ostateczne uruchomienie planowane jest za miesiąc.

Po roku przygotowań Agora SA, wydawca Gazety Wyborczej, umożliwiła publiczne testowanie swojego portalu internetowego. Ostateczne uruchomienie serwisu jest planowane na drugą połowę lutego br.

Na portal Agory czekało wiele osób. Już kilka dni przed oficjalnym upublicznieniem witryny, w Internecie można było znaleźć skrajnie różne opinie o tym, czego można spodziewać się na stronach portalu. Prapremiera odbyła się ok. godz. 12.00 w minioną sobotę (20 stycznia), wywołując kolejną falę gorącej dyskusji.

Zobacz również:

  • Przeglądarka Edge wspiera dodatkowy mechanizm bezpieczeństwa

"Tak naprawdę, o to nam chodziło. To portal dla czytelników Gazety - ich głos będzie miał wpływ na jego ostateczny kształt i dalszą ewolucję" - stwierdziła Hanna Kasprzyk, szef sekcji technologicznej Projektu Internet w Agora SA w Warszawie.

Portal Agory oferuje serwisy informacyjne, tematyczne i regionalne, przygotowywane przez dziennikarzy Gazety. Internauci będą mogli też korzystać z ok. 100 baz danych, pozwalających na wyszukiwanie różnych informacji rynkowych. Poza tym, jak w większości portali, dostępna jest wyszukiwarka (AltaVista), katalog polskich stron WWW, usługi e-mail, fora dyskusyjne i miejsca pogawędek online (chat).

Nowy portal można znaleźć pod adresem www.gazeta.pl. Dotychczasowe strony dziennika Gazeta Wyborcza zostały przeniesione pod adres www.wyborcza.pl.

***

Zarejestrowano spółkę Centrum Handlu Internetowego

Agora SA przygotowuje się do uruchomienia portalu internetowego

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200