Rusza drugi sezon podcastów Tech Trends

Startujemy z kolejnym, wiosennym sezonem naszych podcastów. Zaczynamy od rozmowy na temat bezpiecznego świata pracy zdalnej i zagrożeń, przed którymi stoją dziś firmy.

Gośćmi podcastu Computerworld są dwie kobiety. To Paula Januszkiewicz, uznana w świecie specjalistka w zakresie cyberbezpieczeństwa, doradzająca firmom, jak prowadzić bezpieczny biznes i zajmująca się zawodowo przeprowadzaniem zaawansowanych testów bezpieczeństwa oraz Anna Rydel, strategiczny doradca klienta w obszarze bezpieczeństwa danych w firmie Commvault, posiadająca nie tylko ogromną wiedzę, ale też umiejętność opowiadania o bezpieczeństwie w sposób przyjazny dla odbiorcy. Nowy sezon podcastów rozpoczynamy od podsumowania roku pandemii i odpowiedzi na pytanie, jak firmy zdały ten trudny test. A jeśli nie zdały, to co muszą poprawić, by nie paść ofiarą cyberprzestępców.

„Bezpieczeństwo w czasach zdalnych” to pierwsza część rozmowy. Zapowiadamy już kolejny podcast, w którym Paula i Ania, wraz z kolejnym naszym gościem, opowiedzą o backupie i jego możliwościach w XXI wieku.

Zobacz również:

  • Nowy podcast Computerworld Tech Trends
  • Optymizm prezesów

Zapraszamy do słuchania.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200