Rusza 13. konkurs Deloitte Technology Fast 50 Central Europe

Deloitte rozpoczyna zbieranie kandydatur do corocznego rankingu najszybciej rozwijających się firm technologicznie innowacyjnych. Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 lipca 2012.

Celem Fast 50 jest zwrócenie uwagi na najszybciej rozwijające się technologicznie firmy w naszym regionie Europy. Program daje szansę na promocję młodych niezależnych i dynamicznych firm. Ranking organizowany jest w kilkudziesięciu krajach świata, w tym w Europie Środkowej. Polska od lat jest najliczniej reprezentowana w zestawieniu Fast 50. W ubiegłorocznej pięćdziesiątce znalazło się aż 20 polskich spółek. Niespodziewanie w 2011 zwycięzcą rankingu - po siedmiu latach nieprzerwanej dominacji firm z naszego kraju - została rumuńska spółka Vola.ro.

"Wraz ze wzrastającą dojrzałością branży technologicznej rośnie znaczenie firm posiadających globalne ambicje w tym sektorze. Oczekujemy, że w tym roku w programie Fast 50 pojawi się jeszcze więcej firm z Polski, nastawiających się globalny sukces" - zapowiada Dariusz Nachyła, Partner odpowiedzialny w Europie Środkowej za usługi dla sektora Technologii, Mediów i Telekomunikacji.


TOP 200