Rozwiązania - nowy dział na stronie SoftPoint

Firma SoftPoint, dystrybutor oprogramowania narzędziowego, wzbogaciła swoją stronę internetową o nowy dział, w którym zamieszcza informacje dotyczące m.in. bezpieczeństwa sieciowego.

W dziale Rozwiązania internetowej witryny SoftPoint, skierowanym przede wszystkim do partnerów handlowych firmy, zamieszczane są informacje pomocne w ustaleniu, czy klient potrzebuje produktu danej klasy i który z nich najlepiej spełni jego oczekiwania. Propozycje zastosowań dotyczą oprogramowania znajdującego się w ofercie SoftPoint, pochodzącego od różnych producentów. Nowy dział zawiera również analizy biorące pod uwagę m.in. wymagania sprzętowe, ceny, skalowalność, łatwość instalacji i konfiguracji oferowanych systemów. W tej chwili pod adresem www.softpoint.com.pl/solutions/ można znaleźć opisy rozwiązań dla bezpieczeństwa w Internecie i filtrowania zawartości przesyłanych informacji, komputerowego faksowania oraz zabezpieczeń antywirusowych.

SoftPoint

tel.: (22) 635 80 03, 635 98 19

fax: (22)635 69 50

www.softpoint.com.pl

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200