Rozwiązania Cisco w RRC

Firma RRC Poland podpisała umowę dystrybucyjną z Cisco Systems.

Firma RRC Poland podpisała umowę dystrybucyjną z Cisco Systems.

RRC powstała w 1998 r. w Warszawie jako część grupy kapitałowej RRC Co. Ltd. Działalność spółki koncentruje się na dystrybucji produktów sieciowych i sprzętu telekomunikacyjnego. W swojej ofercie ma m.in. urządzenia 3Com, US Robotics, APC, Palm. Dystrybutor planuje też otwarcie swojego oddziału we Wrocławiu.

"Cisco zyskuje dystrybutora bardzo silnie osadzonego na rynku małych i średnich przedsiębiorstw, który potrafi stworzyć im nowy kanał sprzedaży" - twierdzi Jacek Jędraszka, dyrektor generalny RRC Poland.

Zobacz również:

  • Ericsson i Samsung kończą spory dotyczące licencji
  • Przenoszenie aplikacji SAP do chmury Google będzie łatwiejsze

"RRC ma bardzo dobrą pozycję na rynku sieciowym w innych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Liczymy więc na przeniesienie tych doświadczeń na polski rynek. Szczególnie doceniamy inwestycje RRC w sprzęt demonstracyjny i laboratorium szkoleniowe dla małych i średnich resellerów, których wartość wspólnie oceniliśmy na ponad 150 tys. dolarów" - powiedział Dariusz Chwiejczak, dyrektor generalny Cisco Systems Poland. "Działalność RRC jest silnie skoncentrowana na rynku sieciowym. Oczekujemy od RRC promocji w tym segmencie rynku nowych technologii sieciowych, takich jak telefonia IP czy bezprzewodowe sieci lokalne".


TOP 200