Rozszerzenie współpracy Oracle Polska z ComputerLandem

ComputerLand rozszerzy współpracę z Oracle, wprowadzając do oferty rozwiązania internetowe tej firmy. Przedstawiciele firmy zamierzają oferować usługi ASP na podstawie rozwiązań partnera.

ComputerLand SA podpisał strategiczne porozumienie z Oracle, w ramach którego jego dotychczasowa oferta poszerzona zostanie o rozwiązania CRM (Customer Relationship Management) oraz Oracle Internet Procurement - system automatyzacji zakupów przez Internet. Przedstawiciele Oracle'a podkreślają, że umowa ta nie ma charakteru wyłączności.

Nie jest wykluczone, że ComputerLand rozpocznie jeszcze w tym roku działalność jako ASP (Application Service Provider), oferujący za pośrednictwem Internetu system Oracle Applications.

Jeszcze w I połowie tego roku ComputerLand planuje podpisać siedem nowych kontraktów dotyczących wdrożenia Oracle Applications. Pierwszą z instytucji, z którą podpisano umowę na wdrożenie tego systemu, jest Kredyt Bank. W banku tym prowadzone jest wdrożenie systemu gospodarki własnej opartego na Oracle Financials. Wartość umowy szacowana jest na 5 mln zł.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200