Rozstrzygnięto przetarg na oprogramowanie dla ZUS

Przetarg na dostarczenie bezterminowych licencji na oprogramowanie stanowiskowe i serwerowe dla Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie wygrała firma Senetic. Wartość kontraktu to prawie 10 mln zł.

W przetargu na dostawę oprogramowania informatycznego dla Centrali ZUS wzięły udział największe firmy dostarczające usługi IT w Polsce. Kryterium oceny ofert przez komisje przetargową w 100% była cena. Przedmiotem zamówienia jest 13 rodzajów oprogramowania, w tym m.in. licencja na pakiet biurowy Microsoft Office 2010 dla 500 komputerów oraz Windows Serwer Enterprise 2008 R2 dla 300 serwerów na których zostaną uruchomione usługi służące do sprawnej komunikacji i współpracy dla 6,5 tysiąca pracowników ZUS.

Umowa pomiędzy Zakładem Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie i firmą Senetic, która została podpisana 10 sierpnia br. i zobowiązuje wykonawcę do dostarczenia pełnego przedmiotu zamówienia w ciągu 21 dni. Wartość całego kontraktu to 9 999 651,71 zł.

Zobacz również:

  • Jak technologia może pomóc podczas kryzysu uchodźczego
  • Ta firma wygrała przetarg na opracowanie dla agencji NASA „kosmicznego” procesora
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200