Rozpoznawanie po raz 12

Na rynku pojawiła się nowa, dwunasta już wersja oprogramowania do rozpoznawania zeskanowanego tekstu - Recognita OmniPage Pro.

W programie pojawiło się wiele nowych funkcji, znacząco poprawiono dokładność rozpoznawania oraz zdolność zachowania układu strony. Producent, firma ScanSoft, zapewnia, że dzięki licznym usprawnieniom, obsługa programu stała się prosta i zrozumiała dla każdego użytkownika. Program umożliwia szybkie przetwarzanie całych stron, dokumentów PDF lub wybranych fragmentów stron, oraz ich archiwizację i przesyłanie innym użytkownikom.

W nowej wersji programu ScanSoft poprawił funkcje OCR o największym znaczeniu dla użytkowników, zachowując jednocześnie opcje cieszące się największym uznaniem dotychczasowych użytkowników Recognity. Pozwoliło to na poprawę ogólnej dokładności rozpoznawania o 35% i poprawę dokładności konwersji PDF o ponad 80%, dzięki czemu OmniPage Pro 12 jest, zdaniem producenta, najszybszym i najbardziej niezawodnym narzędziem konwersji dokumentów dostępnym na rynku. Innym usprawnieniem zapewniającym oszczędność czasu jest dokładne odwzorowanie formatu i duże możliwości edycji dokumentów.

Zobacz również:

Recognita OmniPage Pro 12 będzie dostępny na rynku polskim od początku grudnia 2002. Zalecana cena detaliczna programu Recognita OmniPage Pro 12 wynosi 599 zł + VAT.

Więcej informacji:

http://www.ScanSoft.pl


TOP 200