Rozpoczynamy serię podcastów Computerworld TOP 200 edycja 2024

Zapraszamy do słuchania najnowszej produkcji Computerworld. Rozmawiamy z ekspertami Cloudware Polska na temat potencjału wykorzystania przez organizacje Mobilnego Data Center.

Nowość w ofercie Cloudware Polska, zmienia zasady przetwarzania danych w miejscach trudno dostępnych i w sytuacji presji czasowej projektu. Computing upakowany w niewielkiej powierzchni to nowa perspektywa dla wielu przedsiębiorstw. A te chętnie sięgają po MDC, jak choćby organizacje z sektorów bankowego, telekomunikacyjnego czy różne agencje rządowe, kluczowe z punktu widzenia bezpieczeństwa kraju. Wśród zainteresowanych są również firmy z sektora energetycznego, wydobywczego, również firmy, które potrzebują takich rozwiązań na czas budowy czy relokacji.

O potencjale Mobilnego Data Center, wynikającym nie tylko z samej mobilności ale i z mocy przetwarzania danych, o macierzach IBM Flash System i sytuacji na rynku przetwarzania danych rozmawiamy z ekspertami Cloudware Polska.

Zobacz również:

  • Mobilne Data Center – inny poziom rozwiązań storage
  • Czy ja w sieci to naprawdę ja?
  • Databricks uruchamia usługę LakeFlow

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]
Subskrybuj podcast "TECH TRENDS"
Otrzymuj powiadomienia o nowych odcinkach podcastu!

TOP 200