Rozpoczęły się Międzynarodowe Targi Łączności Intertelecom 2002

Zgodnie z rynkowymi trendami tegoroczną imprezę zdominują systemy do budowy sieci bezprzewodowych, rozwiązania VoIP oraz technologie transmisji danych w sieciach energetycznych.

Intertelecom 2002

Intertelecom 2002

Dzisiaj rozpoczynają się XIII Międzynarodowe Targi Łączności Intertelecom 2002. Oficjalnego otwarcia targów dokonał minister Krzysztof Heller. Podczas tegorocznej imprezy rozwiązania telekomunikacyjne prezentuje ponad 250 wystawców. Zgodnie z rynkowymi trendami Intertelecom 2002 zdominują prawdopodobnie systemy do budowy sieci bezprzewodowych, rozwiązania VoIP oraz technologie transmisji danych w sieciach energetycznych. Prezentowane będą również bardziej tradycyjne urządzenia telekomunikacyjne, m.in. centrale i telefony ISDN. Na targach można będzie również zapoznać się z najnowszym oprogramowaniem dla operatorów telekomunikacyjnych, w szczególności z systemami billingowymi.

Jak co roku organizatorzy zaplanowali wiele imprez towarzyszących, m.in. seminaria, prezentacje i konferencje. Podczas drugiego dnia targów (6 marca) odbędzie się „Ogólnopolska debata o telekomunikacji, jej stanie obecnym i perspektywach rozwoju”, zorganizowana przez Infotel i zarząd Międzynarodowych Targów Łódzkich.

Zobacz również:

Targi Intertelecom 2002 potrwają do piątku, 8 marca.