Rozbudowana logistyka mebli

IKEA Industry podpisała umowę z Memnon Networks na dostawę oprogramowania Memnon Apport Enterprise do zarządzania dostawami do 44 fabryk tej spółki.

Koncern IKEA, która produkuje na skalę globalną meble i elementy drewniane, współpracując z ponad 1000 dostawców różnych materiałów. Kiedy wszystkie dane o transportach znajdą się w systemie Memnon Apport Enterprise będzie można on-line zarządzać procesem dostaw.

IKEA Industry korzysta z Memnon Apport Inbound – modułu do obsługi transportów przychodzących (dostawy) od wszystkich dostawców; Freight Cost Management (zarządzanie kosztami transportu) – moduł do kontroli, analizy i porównywania szacowanych kosztów i fakturowanych kosztów transportu; KPI Management (zarządzanie KPI) – moduł Qlickview w oparciu o zaawansowane KPI do obliczeń, analizy i poprawy procesu logistyki dostaw.

Zobacz również:

  • Jinghong OS - pierwszy system bazujący na HarmonyOS
  • Nowość od Ubera - wyszukiwarka lotów

IKEA Industry może również zastosować Memnon Apport Enterprise, jako neutralne rozwiązanie dla przewoźników i obserwować wszystkie transporty, ich statusy, które są aktualizowane i dostępne poprzez jeden interfejs Memnon Apport.

W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200