Rodzinny pakiet Gateway'a

Gateway wprowadza do swojej oferty tzw. "pakiet rodzinny" obejmujący m.in. komputer stacjonarny, laptop i przenośny odtwarzacz MP3 - sprzedawane na zasadzie miesięcznego abonamentu.

W zamian za miesięczną opłatę, Gateway będzie udostępniał "pakiet rodzinny", w skład której wchodzą m.in. dwa komputery, kamera cyfrowa, przenośny odtwarzacz MP3, kamera cyfrowa, drukarka atramentowa, skaner, oprogramowanie do obróbki cyfrowej muzyki i grafiki. W ramach abonamentu przewidziana jest instalacja urządzeń i sieci bezprzewodowej. W pakiecie sprzedawany będzie m.in. stacjonarny komputer Gateway 500S wyposażony w Pentium 4 1,5 GHz i 250 SDRAM i przenośny Gateway Solo 1200XL z Celeronem 850MHz.

Jakkolwiek firma nie podała jeszcze ceny miesięcznego abonamentu za pakiet, według wstępnych informacji nie będzie on wynosił więcej niż 99 USD. Prawdopodobnie przez pierwsze trzy miesiące klienci będą zwolnieni z opłat. Usługa dostępna będzie na razie wyłącznie w USA.

Zobacz również:

  • Dell XPS 13 w odświeżonym wydaniu powalczy z Apple
  • Kryzys na rynku półprzewodników - najnowsze prognozy ekspertów
  • Windows 11 - czy warto już zaktualizować firmowe komputery?
W celu komercyjnej reprodukcji treści Computerworld należy zakupić licencję. Skontaktuj się z naszym partnerem, YGS Group, pod adresem [email protected]

TOP 200